KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 10188052
nr 1018 8052
Färgkrita
John Heijke, stilleben, signerad -92, 30x42
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 februari 2016
kl 19:34:18
12/2 16:27:12